نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یکصدو شصت و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش

یکصدو شصت و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورشیکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار گردید.

ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک آغاز هفته دولت و همچنین روز پزشک ،گزارش مصور فعالیت های یک ماه گذشته آموزش و پرورش را ارائه نمود. سپس رضایی معاون آموزشی توضیحاتی در مورد پروژه مهر و نحوه اجرای آن و آماری از نتایج کنکور سراسری داد.

قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی نیز گزارشی از روند برگزاری کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان در کانون های فجر و شهید باهنر و همچنین دار القران امام خمینی (ره)ارائه نمود و ضمن اشاره به آمار دانش آموزان یتیم و بی بضاعت خواستار مساعدت و توجه بیشتر به این دانش آموزان بویژه در شروع سال تحصیلی جدید شد.

شریعتی معاون پشتیبانی نیز به کمبود فضای آموزشی اشاره کرد و خواستار تامین زمین لازم جهت ساخت مدارس مورد نیاز شد.

پس از آن امام جمعه بافق ضمن مهم دانستن مشارکت اولیاء و خیرین در حوزه تعلیم و تربیت ، بر تشکیل جلسات ویژه با حضور اولیاء به ویژه پدران دانش آموزان تاکید نمود.

معاون فرماندار نیز ضمن مهم برشمردن رسیدگی به وضعیت دانش آموزان بی بضاعت و بد سرپرست ، جهت رفع مشکلات آنان تا حد ممکن قول مساعد داد.

شهردار بافق نیز ضمن مهم دانستن پروژه مهر در شروع سال تحصیلی ، آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت با آموزش و پرورش در رفع مشکلات موجود اعلام کرد.

در پایان گزارش مصوری از فعالیت های سید جلال بهشتی زاده در رابطه با جمع آوری وسایل و امکانات آموزشی و اداری و تشکیل موزه ای در این رابطه پخش گردید و با اهداء لوح ، از تلاش های مجدانه وی تقدیر به عمل آمد

 

.