نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب 7 رتبه استانی در پویش گلبانگ توحید

کسب 7 رتبه استانی در پویش گلبانگ توحیدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدجواد پور فلاح مسئول قرآن ، عترت ، نماز اداره آموزش و پرروش  شهرستان بافق از کسب 7 رتبه برتر استانی دانش آموزان شهرستان ، در مسابقه مجازی گلبانگ توحید خبر داد.

مسئول قرآن ، عترت ، نماز اداره آموزش و پرروش ضمن تبریک این موفقیت ها به مدیران ساعی ، معاونین پرتلاش و دانش آموزان عزیز، افزود : با توجه به شرایط کرونایی کشور و اهمیت مسئله پرورش ،  مسابقات حوزه ی پرورشی به صورت مجازی همزمان با سراسر کشوردر شهرستان نیز به صورت فعال برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد : خوشبختانه دانش آموزان و فرهنگیان با استعداد و پرتوان شهرستان توانستند در تمامی مسابقاتی که تاکنون به صورت مجازی برگزار شده است ،رتبه های بسیار خوبی کسب نمایند و باعث مباهات و افتخار شهرستان شوند.

پورفلاح پویش اقامه نماز اول وقت توسط دانش آموزان در سال تحصیلی جدید  (گلبانگ توحید ) را یکی از این مسابقات عنوان و اظهارداشت : آثار بسیار زیادی از شهرستان در قالب عکس ، فیلم ، دلنوشته با خدا ، خاطره زیبا از نماز اول وقت جهت شرکت در این مسابقه ارسال شد که پس از داوری ، آثار 7 دانش آموز شهرستان در میان آثار برگزیده دیده می شود .

لازم به ذکراست ؛ گلبانگ توحید یک پویش استانی  بوده که شرکت کنندگان باید آثار خود را از طریق ایتا  تا نیمه مهرماه ارسال می نمودند.