نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب دو رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان دبیرستان امام رضا علیه السلام

کسب دو رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان دبیرستان امام رضا علیه السلام به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ؛ حسین ملانوری شمس معاون پرورشی و فرهنگی استان در ادامه روند یک روز خود از مدارس شهرستان با حضور در دبیرستان نمونه امام رضا علیه السلام لوح تقدیر وزارت خانه به دو دانش آموز برتر کشوری اهدا نمود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با حضور در جمع دانش آموزان پایه دوازدهم گفت: مقید بودن به نماز اول وقت می‌تواند آرامش و معنویت در کنکور برای شما به همراه داشته باشد که این موضوع مورد تاکیدرتبه ی ۶۵ کنکور سراسری امسال که دانش آموز یزدی است می باشد .
وی  درخشش دانش آموزان استان یزد و به ویژه شهرستان بافق در مسابقات را مثال زدنی عنوان کرد و اظهار داشت: استان یزد موفق به کسب ۷۴ رتبه کشوری در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری شدند که در این میان دو رتبه برتر توسط دانش آموزان شهرستان بافق به دست آمد.
ملانوری با تاکید بر شرکت دانش آموزان در زمینه های فرهنگی افزود: هنر و فعالیت در رشته های غیر درسی یکی از ابزاری است که می‌تواند به دستیابی حال خوب کمک کند و نباید به بهانه کنکور از این موضوع غافل شد.
وی فعالیت های اجتماعی عامل موفقیت دانست و افزود: سارا فلاح دانش آموز بافقی در سال جاری علاوه بر گرفتن کرسی هیئت رئیسه کانون دانش آموزی کشور ، با یک برنامه ریزی موفق توانست رتبه سه رقمی کنکور سراسری را از آن خود کند.
لازم به ذکر است ؛ دو دانش آموز پایه دوازدهم دبیرستان نمونه امام رضا علیه السلام "بهنام حاجی حسنی در رشته عکاسی" و "سیدصادق حسینی در رشته ی اپلیکیشن " موفق به کسب  رتبه های برتردر سطح کشور شدند.