نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارشناس آموزش ابتدایی شهرستان :جشنواره "عصر جدید یاددهی یادگیری " در امتداد رویداد الفبای تحول در آموزش و پرورش (الف تا)

کارشناس آموزش ابتدایی شهرستان :جشنواره "عصر جدید یاددهی یادگیری " در امتداد رویداد الفبای تحول در آموزش و پرورش (الف تا)به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ "سیده مینا حسینی سبزواری" کارشناس آموزش ابتدایی شهرستان از آغاز فرآیند جشنواره "عصر جدید یاددهی یادگیری "خبر داد.

کارشناس آموزش ابتدایی ضمن اعلام این خبرافزود : جشنواره عصر جدید یاددهی یادگیری با هدف ترویج گفتمان سازی آموزشی و تربیتی در بین معلمان دوره ابتدایی برگزار می شود .

وی اطلاع رسانی های لازم را از طریق سامانه http://asreiadid.apasoft.ir عنوان کرد و بیان داشت : بارگذاری طراحی آموزشی به همراه فیلم تدریس در سامانه با زمان حداکثر ۲۰ دقیقه ای و با حجم حداکثر MB ۲۰۰ در قالب یک فایل zip باید در نظر گرفته شود.

حسینی سبزواری زمان ثبت نام داوطلبان را از هفته دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اعلام و اظهار داشت :بارگذاری طراحی آموزشی و نمونه فیلم های تدریس توسط شرکت کنندگان در جشنواره تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ می باشد.

وی اضافه کرد: بررسی و ارزیابی مستندات طراحی و فیلم تدریس و شکل گیری گفتمان آموزشی در مناطق و اعلام نتایج و اطلاع رسانی در خصوص جدول زمانبندی همایش اجرای تدریس ها و گفتمان آموزشی هفته سوم خرداد ماه ۱۴۰۲ است.

کارشناس تکنولوژی و سرگروه های آموزشی شهرستان با بیان اینکه بررسی و ارزیابی مستندات منتخبین منطقه ای در استان و اعلام نتایج و اطلاع رسانی جدول زمانبندی همایش اجرای تدریس ها و گفتمان آموزشی استانی تا دهم تیر ماه ۱۴۰۲خواهد بود،  اظهار کرد: اجرای جشنواره و همایش گفتمان سازی آموزشی کشوری و تعیین منتخبین هفته سوم و چهارم تیرماه۱۴۰۲است.

وی در پایان  با اشاره به رویداد الفبای تحول در آموزش و پرورش (الف تا) افزود: در امتداد این رویداد فرصت گفتمان مؤثر آموزشی تربیتی ایجاد شده است .