نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت آغاز هفته شورای آموزش و پرورش

پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت آغاز هفته شورای آموزش و پرورش


فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در پیامی مشترک ،هفته ی شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ سید مهدی طلایی مقدم فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در پیامی مشترک ، هفته ی شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند.

متن پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش وپرورش بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شوراهای آموزش و پرورش ، تبلور اراده ی مردم و نظارت همگانی بر تعلیم و تربیت کشور است. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

تعلیم و تربیت نسل آینده مسئله ای نیست که تنها یک دستگاه متولی آن  باشد ، بلکه موضوعی فرا دستگاهی و نیازمند مشارکت همگانی است. از این رو شورای آموزش و پرورش بعنوان جلوه گاه هم آوایی و جایگاه هم نوایی قلمداد می شود و می تواند در راستای تبلور عینی و جهت دار در مسیر اراده مردم حرکت نماید .

لذا ضمن عرض تبریک هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش در سال  "جهش تولید " ، رجاء واثق داریم  در راستای همدلی و همراهی بیش از پیش و ترغیب شوراها به تصمیم سازی متناسب با نیازهای منطقه ای فراهم گردد و از این مصدر ، شوراهای آموزش و پرورش با برخورداری از ظرفیت های عظیم فرهنگی و بکارگیری افراد فرهیخته و صاحب نظر موفقیت های اساسی به دست آورند ؛ باشد که در پرتو رهنمودهای هدایت بخش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی ) شاهد توفیقات روز افزون در جهت اعتلای آرمانهای مقدس تعلیم و تربیت و احیای ارزشهای فرهنگی و علمی جامعه اسلامی باشیم.ان شا الله

 گفتنی است؛ از 24 تا 30 دی بعنوان هفته شورا در تقویم کشور نامگذاری شده است .