نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش به مناسبت بازگشایی مدارس

پیام مدیر آموزش و پرورش به مناسبت بازگشایی مدارسبسم الله الرحمن الرحیم

«هوالذی بعث فی الامیین رسولا منهم یتلوا علیهم آیاته و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه و ان کانوا من قبل لفی ضلال مبین »

بهار تعلیم و تربیت، هنگامه تجلّی زیبای مهر و ایثار معلّمان و مهر افروزان ، به صاحبان خِرَد و اندیشه، بویژه فرهنگیان دلسوز و متعهّد و ره پویان طریق علم و معنویت، تبریک و تهنیت باد.

پایان شهریور و شروع ماه مهر ، یادآور دفاع جانانه و مقدس ملت بزرگ ایران از تمامیت ارضی و مرزهای عقیدتی میهن اسلامی ، در مقابل تجاوز دشمنان بعثی و حامیان آن ها می باشد.

                اینجانب در این بهار تعلیم و تربیت ، ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس وگرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن ، بویژه شهدای گرانقدر فرهنگی و دانش آموز و رزمندگان دلیر ایران اسلامی ، گشایش دوباره ی مدرسه‌ها  که هنگامه ی  تجلی زیبای مهر و محبت و ایثار می باشد را به صاحبان خرد و اندیشه، به ویژه فرهنگیان فرهیخته ، پرتلاش، دلسوز و متعهد ، همچنین دانش آموزان عزیز و تلاشگر و تمامی رهپویان طریق علم و معنویت ، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند علیم و حکیم ، سالی توأم باموفقیت، سلامتی  و سربلندی  برای همگان مسئلت می نمایم .

                   امید است در سالی که توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تحت عنوان «سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل » نامگذاری شده ، با بهره گیری از فرمایشات معظمٌ له  و برنامه های ارزشمند دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانیم به کمک تمامی فرهنگیان گرانقدر و فرهیخته ، با عزمی راسخ ، برای وصول به چشم انداز‌ها و تحقق اهداف آن در مسیر تربیت نیروی انسانی کارآمد، گام‌های مؤثری برداشته و شاهد پیشرفت همه جانبه ی  آموزش و پرورش و شکوفایی استعدادهای بالقوه و درخشان دانش آموزان عزیز باشیم.

 در پایان به روح والا و پرفتوح امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و تمامی شهدای گرانقدر دانش آموز و فرهنگی و همچنین دانش آموزان و همکاران فقید فرهنگی درود و صلوات می‌فرستیم.

.