نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی قدس

پیام سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی قدس


سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بافق در پیامی، فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشت و از فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ در پیام گرامیداشت سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حقیقتا بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) برای حمایت از اندیشه‌ی بلند حفظ کیان اسلام و بویژه سرزمین فلسطین و حمایت از مردم مظلوم آن، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نام نهادند و توصیه‌ و رهنمودهای مهم رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی نیز چراغ راه ماست.
اکنون که به آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم و هنوز هجوم و قتل عام مردم فلسطین و همچنین هجمه‌های تبلیغی و جنگ اقتصادی ایادی استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نظاره‌گریم که بر اساس موقعیت حساس کنونی بر همه ایرانیان و مسلمانان جهان لازم و ضروری است که با شور و شوقی مضاعف برای اعلام انزجار از رژیم صهیونسیتی و همدستانش در این راهپیمایی شکوهمند شرکت نمایند.
با افتخار اعلام می‌کنیم که فرهنگیان شریف، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی آن‌ها دوشادوش مردم شهیدپرور در این همایش بزرگ مردمی شرکت می‌کنند و به سردمداران رژیم اشغالگر قدس می‌فهمانند که ملت رشید ایران اسلامی هرگز دست از آرمان‌های بلند خود بر نخواهد داشت.
انشاالله روز جمعه شاهد حضور مدیران، معلمان، اولیا و دانش آموزان عزیز در این راهپیمایی بزرگ خواهیم بود.

سیدجواد میرجعفری

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بافق

شایان ذکر است راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بافق در ساعت 12 از مقابل بسیج (حوزه مقاومت محمدرسول الله) تا مسجد جامع برگزار خواهد شد.