نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام دعوت مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس

پیام دعوت مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدسبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ "سید جواد میر جعفری" مدیر آموزش و پرورش شهرستان طی پیامی از فرهنگیان و دانش آموزان فرهیخته جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

              بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری روز قدس از سوی رهبر کبیر انقلاب، حرکت حکمت‌آمیزی بود که موجب همبستگی هرساله مسلمانان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در آخرین هفته ماه مبارک رمضان در سراسر جهان اسلام شده و می‌شود. روز جهانی قدس، در شرایطی از راه می‌رسد که مساله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه ثقل وحدت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح‌های استکبارستیزی است. 

روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام، به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمانی که متعلق به همه آزادی‌ خواهان بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه ‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است.

اینجانب ضمن تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه مبارک رمضان، از تمامی فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان ارجمند شهرستان بافق خواستارم در این روز با حضور پر شور خود همراه با مردم شریف ،نفرت و انزجار خود را از صهیونیست های غاصب و استکبار جهانی اعلام کنند.

                  و من الله التوفیق

             سید جواد میرجعفری 

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق