نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تشکر مدیر آموزش و پرورش شهرستان از حضور حماسی فرهنگیان و دانش آموزان بافقی در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور

پیام تشکر مدیر آموزش و پرورش شهرستان از حضور حماسی فرهنگیان و دانش آموزان بافقی در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ " سید جواد میرجعفری" مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق طی پیامی از فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان بافق که پرشور و پر افتخار در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور شرکت نمودند، تقدیر و تشکر کرد. 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم 

افوض امری الی الله ان الله بصیرُ بالعباد

بی شک حضور عزتمندانه و غیر قابل توصیف فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور، نشانه عشق و ارادت به نظام و ولایت است. 

حضور با شور و شعور مردم انقلابی و ولایتمدار استان مهر ابطالی است بر تلاش دشمنان برای آشوب آفرینی در کشور و پاسخی خردمندانه، باتدبیر و قاطع به دشمنانی بود که به خیال خام خود رؤیای ناامید کردن مردم را در سر می پرورانند و ثابت کرد اعتماد مردم به مسئولین با گذافه گویی های جیره خواران آمریکایی و سعودی کم نخواهد شد. 

بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از حضور گرم و پرشور همه مردم فهیم استان یزد بالاخص فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان بافق در این مراسم باشکوه اعلام می‌دارم و بهروزی و توفیق بیش از پیش ایشان را در مسیر اعتلای اسلام و تحقق اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت را از درگاه پروردگار قادر متعال خواستاریم. 

سید جواد میرجعفری 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق