نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک معاون توسعه مالی و پشتیبانی آموزش وپرورش شهرستان بافق به مناسبت روز شهردار

پیام تبریک معاون توسعه مالی و پشتیبانی آموزش وپرورش شهرستان بافق به مناسبت روز شهرداربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ " عزت اغنیایی بافقی" معاون توسعه مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان بافق  25 اسفند ماه که به مناسبت شهادت شهردار شهید مهندس مهدی باکری به عنوان روز شهردار نامگذاری شده به تمامی شهردار شهرستان بافق  تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از مصداق های مهم امانت داری رای مردم انتخاب شهرداران امین ، قابل اعتماد ، با کفایت ، پاکدامن ، متدین شجاع ، ساده زیست ، مردمدار و مقید به انضباط مالی است.
بیانات مقام معظم رهبری «مدظله العالی»
 
خدمات و تعاملات بی شمار شهردار جوان  در توسعه همه جانبه شهرستان بافق با مجموعه آموزش و پرورش باعث گردیده که شهرداری از یک مجموعه صرفاً خدماتی به یک نهاد فرهنگی اجتماعی تبدیل شود و این تغییر رویکرد میسر نمی شد مگر به همت ، تدبیر و مدیریت جهادی این نیروی فرهیخته که تحسین همگان را به همراه داشته است .
اینجانب بدینوسیله فرارسیدن 25 اسفند ماه سالروز شهادت " شهردار بسیجی مهدی باکری" که به نام روز شهردار مزین گشته را به شهردار محترم شهرستان بافق جناب آقای " سید علی نوروز زاده" که تلاش ها و حمایت های ایشان در توسعه امکانات رفاهی و فرهنگی شهر نشان از مدیریت جهادی ، روحیه انقلابی و بسیجی توام با اخلاق  و عدالت و تعامل بوده را صمیمانه تبریک و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون را برای وی مسالت می نمائیم.
مجموعه آموزش و پرورش شهرستان  نیز در چارچوب رسالت های تعیین شده، آمادگی همراهی و همیاری با شهرداری و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های خود در حوزه های علمی و پژوهشی را اعلام می دارد.
                              عزت اغنیایی بافقی                        
                           معاونت توسعه مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان بافق