نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ "سید جواد میرجعفری "مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با صدور پیامی 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح می باشد :


بسم الله الرحمن الرحیم
 


روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع سازمان ها ومنعکس کننده مسایل درونی آن است.                                                 ( مقام معظم رهبری مدظله العالی)

بدون شک هم اکنون که جهان آخرین گردنه های ورود به جامعه نرم افزاری و اطلاعاتی را پشت سر می گذارد، روابط عمومی به عنوان یکی از حلقه های مهم ، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد.
 نامگذاری 27 اردیبهشت ماه  به نام روز ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است چراکه روابط عمومی همچون آیینه ی تمام‌نما است که می‌تواند تمامی مشکلات ، موقعیت‌ها و راه رسیدن به موفقیت‌ها را بدون بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی با مدیریت بر منابع انسانی به صورت شفاف در جهت رسیدن به چشم انداز‌ها و نیل به موفقیت‌های سازمان بیان کند.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی را خواستارم.


سیدجواد میرجعفری
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق