نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت آغاز هفته وحدت

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت آغاز هفته وحدتبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت را به مردم شریف شهرستان  بویژه جامعه ی فرهنگیان  و دانش آموزان تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل  است ؛               

بسم الله الرحمن الرحیم

ان هذه امتکم امه واحده و انا ربکم فاعبدون

 درود و سلام بر حضرت ختمی مرتبت محمد بن عبدالله -صلی الله علیه و آله و سلم -میلادسراسر نور رسول اکرم و آغاز هفته ی وحدت ، فرصت مغتنمی است تا مسلمانان جهان با تکیه بر مشترکات امت اسلامی قدرت و صلابت خود را در سراسر عالم به منصه ظهور برسانند.

امروز قدرت های مستکبر جهان از هر گونه حرکت و اقدامی که جهت وحدت امت اسلامی باشد در وحشت و هراسند.

اقدامات مذبوحانه اخیر در اهانت به ساحت پیامبر عظیم الشان اسلام ناشی از ترس و واهمه از گسترش موج اسلام خواهی در سراسر عالم می باشد ، غافل از اینکه اراده الهی بر تحقق پیروزی مستضعفان جهان بر مستکبران قرار گرفته است و با این گونه حرکات موهن نمی توانند خورشید پر فروغ اسلام محمدی را خاموش نمایند. "لیطفئوا نورالله بافواهکم و الله متم نوره و لو کره الکافرون"

امید است امت واحده اسلامی با تاسی ازسیره آن حضرت بیش از پیش به تحکیم وحدت بین خود اهتمام ورزند و دشمنان قسم خورده  اسلام را از خود مایوس نمایند. ان شالله

اینجانب فرا رسیدن ولادت خجسته رحمه للعالمین، پیام‌آور عزت وسعادت کلّ بشر حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق (علیه السلام) را به مردم شریف شهرستان و جامه فرهنگیان و دانش آموزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

محمدرضا قاسم زاده بافقی

مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بافق

 

 

 

 

.