نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدیدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق  طی پیامی به فرهنگیان فرهیخته ، دانش اموزان پرتلاش و اولیا گرامی آغاز سال تحصیلی 1401-1402 را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح میباشد :

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند قرارداد
        با عرض سلام و ادب و احترام. ضمن تسلیت رحلت نبی اکرم صلی الله علیه و آله وشهادت امام حسن مجتبی و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت  وگرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآوری ایثار و مقاومت شهدا جانبازان و ایثارگران است ؛ آغاز سال تحصیلی  که فصل جدیدی از تلاش و کوشش، فصل رویش اندیشه ها و شکوفایی گلهای باغ دانش است را محضر دانش آموزان عزیز، معلمان و فرهنگیان فرهیخته ، اولیای بزرگوار تبریک و تهنیت و این تقارن ایام را فرصتی برای یادآوری درس پاسداری و صیانت از ارزش‌های اسلامی و ساختن ایرانی قوی تر می دانیم.
       شایسته است در آغازین روز مهرماه مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تمامی معلمان شریف ،متعهد و دلسوز و فرهنگیان بازنشسته که با همت و تلاش صادقانه در راستای تربیت نیروی انسانی مومن و پایبند به ارزش‌های انقلاب گام های موثری برداشته و بر می دارند اعلام دارم .
      امیدوارم سال تحصیلی جدید با برنامه ریزی بسیار عالی ، وفاق و یکدلی کلیه همکاران و اولیای محترم سالی پر از موفقیت برای دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان  بوده و هر روز شاهد شکوفایی و پیشرفت دانش آموزان عزیز در تمام عرصه ها ی علمی وفرهنگی باشیم.
 
سید جواد میر جعفری                 
مدیر آموزش و پرورش بافق