نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک محمدرضا قاسم زاده بافقی رییس آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت هفته وحدت

پیام تبریک محمدرضا قاسم زاده بافقی رییس آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت هفته وحدتبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ محمد رضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به مردم شریف شهرستان بافق بویژه فرهنگیان عزیز تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

                  بسم الله الرحمن الرحیم

         "و اعتصمو بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا"

‌هفته وحدت نماد شور، شعور، ایثار، فداکاری، اخوت، صمیمیت و الهام بخش آرامش در بین مسلمین بوده که به همت و ابتکار بنیان گذار کبیر انقلاب بنا نهاده شد تا نیت دشمنان در تفرقه افکنی در هم شکسته شود.

 بی شک امروز با وجود هجمه های سیاسی و اقتصادی که دشمنان بر ضد ایران اسلامی به وجود آورده اند ،تنها راه پیروزی گام برداشتن بر سایه اتحاد،همدلی و هم افزایی خواهد بود.

اینجانب میلاد سرور کائنات و نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و همچنین ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق(ع) را محضر امام عصر ، رهبر فرزانه انقلاب، تمامی مسلمین جهان، ملت شریف ایران، به ویژه جامعه ی فرهنگی تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم با بهره گیری از تعالیم دین مبین اسلام و شریعت پیامبر وحدت آفرین، در سایه آرمان های مقدس امام راحل و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی موفق و مؤید باشیم. انشاءالله

 

محمدرضا قاسم زاده بافقی

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بافق