نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پایش فعالیت های آزمایشگاهی و روز آزمایشگاه در دبیرستان شاهد اندیشه

پایش فعالیت های آزمایشگاهی و روز آزمایشگاه در دبیرستان شاهد اندیشهصبحگاه بزرگداشت روز آزمایشگاه با هدف تجهیز و پایش فعالیت های آزمایشگاهی مدارس  ، جذاب شدن  فضای آزمایشگاه ها و تشویق دانش آموزان و دبیران به فعالیت های آزمایشگاهی  برای اولین بار در مدارس شهرستان بافق برگزار شد.

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش بافق با تاکید به تقویت پایه علمی دانش آموزان  و با اشاره به نقش مهم فعّالیّت های آزمایشگاهی در امر آموزش بیان داشت: انجام آزمایش در مدارس یک امر ضروری و غیر قابل اجتناب است و دروس تجربی را نمی‌توان تنها به صورت تئوری درس داد. بلکه یادگیری باید با پژوهش و  آزمایش همراه باشد .

وی افزود : در حال حاضر پژوهشسرای بافق مجهزبه وسایل و دستگاه های نانو می باشد.

محمد رنجبر رییس پژوهشرای دانش آموزی مفیدی بافق  نیز گفت :  در این پژوهشسرا دستگاه نانو الیاف وجود دارد  که قادر است نخ را به الیاف نانو تبدیل نماید و در این خصوص  آماده آموزش به علاقمندان می باشیم.

پور امینی بخشدار مرکزی بافق  خاطر نشان کرد : همه افرادی که مسئولیت دارند  با تحصیل ، پشتکار و برنامه ریزی از همین مدارس رشد کردند.

درپایان مسئولین حاضر در این مراسم ؛  از نمایشگاه تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی و کمک آموزشی و آزمایشگاه دبیرستان دوره اول  شاهد اندیشه  بازدید نمودند .

قابل ذکر است بخشدار مرکزی در خصوص تجهیز آزمایشگاه این دبیرستان   قول مساعدت داد.