نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش انتخاب رشته در کانون شهید باهنر شهرستان بافق برگزار شد0

همایش انتخاب رشته در کانون شهید باهنر شهرستان بافق برگزار شد0 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ،همایش انتخاب رشته با حضور مدیر ، معاون پرورشی و فرهنگی و کارشناس انتخاب رشته در سالن کانون شهید باهنر برگزار گردید .

در این همایش " رنجبر " مدیر آموزش و پرورش با تقدیر و تشکر از زحمات دانش آموزان ، خانواده ها ، و معلمین  در کسب رتبه های برتر کنکور از دانش آموزان خواست با انجام مشاوره و تجزیه و تحلیل درست نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند و از فرصت پیش رو به نحو احسن استفاده کنند .

معاون پرورشی نیز با اهمیت دانستن انتخاب رشته ، هدف از ایجاد پایگاه ، مشاوره و هدایت دانش آموزان به سوی دانشگاههای مطلوب دانست و از دانش آموزان خواست در انتخاب رشته به دور از احساسات و بر اساس عقل و منطق نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

در ادامه "دهقانزاده "از کارشناسان مجرب از انتخاب رشته به عنوان انتخاب زندگی و آینده نام برد و طی سخنانی به هدایت دانش آموزان در انتخاب درست رشته ی دانشگاهی پرداخت .

لازم به ذکر است که پایگاه انتخاب رشته در ساختمان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق همه روزه از ساعت 8 الی 12 صبح و 18 الی 20 عصر جهت انجام مشاوره دانش آموزان دایر می باشد .(شماره تماس 32429271-32424048 )