نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ “سپاس معلم” در آموزشگاه پیام

نواخته شدن زنگ “سپاس معلم” در آموزشگاه پیامبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ به مناسبت 12 اردیبهشت، سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت هفته مقام معلم، " زنگ سپاس معلم " با حضور امام جمعه، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش و مسئولان شهرستان به صورت نمادین در دبستان پیام نواخته شد ..
رنجبر مدیر آموزش و پرورش بافق در ابتدای این مراسم ضمن خوشآمد گویی به مسئولین گفت : امروز شما دانش آموزان با حضور در کارهای گروهی و انجام کارهای مشورتی و اجتماعی آینده خود را رقم زده و راهی برای آینده روشن خویش در جامعه خواهید ساخت.
فرماندار بافق در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و بزرگداشت مقام معلم، به نقش معلم در رشد و تعالی دانش‌آموزان اشاره کرد و اظهار داشت: عظمت و شأن معلم به خاطر تربیت انسان به عنوان اشرف مخلوقات است.
زاده رحمانی  به اهمیت و اصالت افکار شهید مطهری اشاره کرد و گفت: اگر کسی دنبال شناخت اسلام ناب محمدی(ص) است آن را باید در آثار شهید مطهری جستجو کند.
وی از دانش آموزان خواست تا قدر جایگاه امروز خود را بداند و با همفکری و با توجه به دستورات معلمین خود راه را برای آینده خود هموار کنند.