نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ مهرو مقاومت

نواخته شدن زنگ مهرو مقاومت


نواخته شدن زنگ مهرو مقاومت

 با حضور  پیروز رام ناظر وزارت آموزش و پرورش و  کارگریان ناظر اداره کل و جمعی از مسئولین شهرستان زنگ شروع  سال تحصیلی 1395- 1394مقاومت در دبستان شهید دهستانی نواخته  شد .

در ابتدا مدیر آموزش و پرورش ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید ، از حضور مسئولین ،خانواده ها و دانش آموزان عزیز تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه رنجبر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به « تحصیل ، تهذیب و ورزش » جوانان ، توضیحاتی ارائه نمود و خواستار توجه بیشتر اولیاء به امر تعلیم و تربیت فرزندان خود شد . وی همچنین در رابطه با تقویت روحیه پرسشگری و فراهم نمودن زمینه نشاط و شادابی دانش آموزان که مورد تاکید ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت می باشد مطالبی را بیان کرد در ادامه  سلیمانی امام جمعه بافق با اشاره به سه گروه دولتمردان که امکانات را برای دانش آموزان فراهم می کنند ، معلمان که در جهت ارتقاء علمی گام بر می دارند  و اولیاء که در کنار فرزندانشان هستند از همه دانش آموزان خواست تا قدر این سه نعمت را بدانند. فرماندار شهر نیز دانش آموزان را دولتمردان و آینده سازان این کشور دانست و از معلمان خواست برای رشد و تعالی آنها تلاش کنند.

 پیروز رام  ضمن سخنانی با تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در امر تعلیم و تربیت برای فرزندان این مرز و بوم تلاش می کنند هدف از آمدن به این شهرستان را صرفا تقدیر و تشکر و  رساندن سلام گرم مقامات عالی وزارت و معاونین آنها به همکاران عزیز دانست و برای آنها آرزوی موفقیت کرد و در پایان زنگ شروع سال تحصیلی را نواخت.

قرائت مقاله،سرود و پذیرایی از کلیه دانش آموزان و اولیاء از دیگر برنامه های این مراسم بود.