نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ استکبارستیزی در مدارس بافق

نواخته شدن زنگ استکبارستیزی در مدارس بافق


همزمان با هشتم آبان ماه سالروز شهادت محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی زنگ استکبار ستیزی در مدارس بافق نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مراسم نمادین زنگ استکبارستیزی  همزمان با هشتم آبان ماه سالروز شهادت محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی با حضور محمدعلی صمیمی فرماندار ،سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش، سرهنگ نصیری فرمانده سپاه پاسداران ، حجت الاسلام فدائی مسئول عقیدتی سیاسی بسیج ،علیرضا حیدری معاونت پرورشی فرهنگی و برخی از مسئولین شهرستان در آموزشگاه متوسطه مناجات نواخته شد.

مسئول عقیدتی و سیاسی بسیج بافق گفت: دانش آموزان همواره در طول انقلاب نقش اساسی و تعیین کننده برای پیشرفت نظام وانقلاب داشته اند.

حجت الاسلام فدایی با محکومیت جنایات استکبار جهانی افزود: ترور مردم بیگناه در شاهچراغ نشان از شکست دشمنان و ناتوانی آنان در خدشه وارد کردن به انقلاب اسلامی است.

وی با تشریح وقایع ۱۳ آبان سال ۵۸ گفت: دانش آموزان و دانشجویان در آن روز‌ها با پیروی از ولایت و رهبری پای در عرصه جهاد گذاشته و به نظام و انقلاب آبرو بخشیدند.

مسئول عقیدتی و سیاسی بسیج بافق ادامه داد: مردم در دوران ستمشاهی آزادی نداشتند و قوانین استکباری و استعماری آمریکا بر کشور حاکم بود و کسی هم جرات اعتراض نداشت.

فدایی تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانش آموز، نظام اسلامی در مسیر توسعه و کمال به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

وی اظهار داشت: دانش آموزان انقلابی با درس خواندن و تحصیل دستاورد‌های نظام را به خوبی به نسل‌های آینده انتقال دهند و کشور را با درایت و بصیرت از گزند دشمنان قسم خورده حفظ کنند.

دانش آموزان بافقی همچنین در این مراسم با گرامیداشت شهادت محمدحسین فهمیده و شهدای دانش آموز حادثه ترور در حرم مطهر شاهچراغ بر پیروی از راه شهدا تاکید کردند.

اجرای سرود، پخش کلیپ و ... از دیگر برنامه‌های آئین زنگ استکبار ستیزی در بافق بود.