نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نمایشگاه هفته دفاع مقدس در هنرستان دخترانه عصمتیه

نمایشگاه هفته دفاع مقدس در هنرستان دخترانه عصمتیه


نمایشگاه هفته دفاع مقدس در هنرستان دخترانه عصمتیه

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و شهدای جنگ تحمیلی ، نمایشگاهی به منظور آشنایی دانش آموزان با دوران جنگ و افزایش سطح آگاهی آنها دربرابر توطئه های گوناگون دشمن افتتاح گردید.

این مراسم  با حضور مدیر ، معاونین آموزش و پرورش و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج همراه بود .

پس از افتتاح مراسم مدیرآموزش و پرورش طی سخنانی از همه دست اندرکاران که با تلاش و کوشش در برپایی این نمایشگاه همکاری کردند تشکر کرد و با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال جدید تحصیلی ، توجه خاص همه دانش آموزان را به امر تعلیم و تربیت معطوف کرد و با ذکر آیه : و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه  ،تزکیه و تعلیم را دو بال پرواز دانش آموزان دانست که هرکدام از این بالها نباشد انسان به سعادت نمی رسد .

پس از بازدید از مراسم ، حجه الاسلام و المسلمین هاشمی رئیس عقیدتی ، سیاسی سپاه بافق  به حوادث دوران پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود ملت ایران با الطاف الهی و هدایت رهبر کبیر انقلاب و ایثار خون شهداء به  حکومت 2500 ساله شاهنشاهی پایان دادند و در این مسیر انواع توطئه های دشمن، جنگ تحمیلی و تهاجم فرهنگی و تحریم اقتصادی  را پشت سر گذاشتند و اکنون وظیفه ما است که هوشیار و بیدارباشیم و از آن مراقبت نماییم .

در پایان مراسم  فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج بافق از همه کسانی که برای بر پایی این نمایشگاه تلاش کردند و از حضور میهمانان و دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.