نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه اول با معاون آموزشی شهرستان

نشست هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه اول با معاون آموزشی شهرستانبه گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بافق ؛ صبح امروز نشستی با حضور محمود قاسمی معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان و مدیران مقطع متوسطه دوره اول با محوریت راهکار ارتقا کیفیت آموزشی در مدارس متوسطه اول در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید .

در این نشست  معاون آموزشی اداره ضمن تاکید بر اهمیت برنامه ریزی درسی دانش اموزان افزود : برنامه ریزی در کنار مشارکت و مشورت گرفتن از اساتید و افراد اهل فن می تواند در پیشرفت  تحصیلی دانش آموزان بسیار موثر باشد.

وی ضمن تحلیل شرایط و قوانین جدید کنکور یادآور شد : اهمیت سوابق تحصیلی در کنکور سراسری بسیار سرنوشت ساز است و در پیشبرد اهداف آموزشی و رسیدن به موفقیت دانشگاهی بسیار مهم و ارزشمند تلقی می شود .

قاسمی  با اشاره به اهمیت  هدایت تحصیلی دانش اموزان در پایه نهم در کنکور  تصریح کرد : موضوع هدایت تحصیلی باید مورد توجه مدیران مدارس قرار بگیرد تا دانش آموزان بر اساس استعداد و توانایی به مناسب ترین شاخه یا رشته ی تحصیلی هدایت شوند.

برنامه ریزی در مورد هماهنگ بودن امتحانات نوبت اول و دوم مدارس از جمله موارد بحث شده در این نشست بود.

در حاشیه این نشست "محمد علی خان"مسئول امور جوانان هلال احمر  در رابطه با طرح  دادرس توضیحات لازم را به میدران ارائه نمود.