نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مدیر آموزش و پرورش شهرستان با معاون و کارشناسان حوزه ی پرورشی

نشست مدیر آموزش و پرورش شهرستان با معاون و کارشناسان حوزه ی پرورشیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان در نشستی با معاونت و کارشناسان حوزه پرورشی به تبیین وظایف و فعالیت های این حوزه پرداخت.

رییس دستگاه تعلیم وتربیت شهرستان ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه سلام الله علیها افزود : هدایت و تربیت دانش آموزان و لزوم دانش افزایی همکاران پرورشی از مجموعه وظایف کارشناسان این حوزه می باشد.

وی بازدید ازفعالیت های پرورشی مدارس را مهم دانست و تصریح کرد: کارشناسان حتما در بازدید از مدارس گزارش را به صورت کامل از آنچه اتفاق افتاده داشته باشند و گزارش را علاوه بر معاونت پرورشی به  خود مدیران نیز جهت اطلاع از اهمیت بازدید تحویل داده شود.

میرجعفری نظر خود از کارشناسان این مجموعه را تاکنون رضایت بخش عنوان و افزود : همه ی فعالیت های ما باید به تکامل و تربیت دانش آموزبیانجامد .

در ابتدای جلسه علیرضا حیدری معاونت پرورشی و فرهنگی شهرستان به بیان فعالیت های حوزه پرورشی در مدت زمان اخیر پرداخت و خاطر نشان کرد : حوزه پرورشی علیرغم کار و فعالیت های بالایی که در زمینه های مختلف تربیتی دارد از لحاظ بودجه و امکانات نیاز به مساعدت ها ی ویژه ای دارد.

وی ادامه داد : خوشبختانه دانش آموزان شهرستان بافق در تمامی مسابقات استانی و حتی کشوری دارای سکو و مقام هستند که تشویق این  افتخار آفرینان از جمله کارهایی است که جهت انکیزه بخشی لازم و ضروری می باشد .

همچنین در این نشست کارشناسان مختلف حوزه ی پرورشی و فرهنگی به بیان نظرات ، فعالیت ها و برنامه ریزی های خود در مسیر رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین پرداختند.