نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست اعضای کانون بسیج فرهنگیان بافق

نشست اعضای کانون بسیج فرهنگیان بافق


با حضور آقای وطن خواه، معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور؛
نشست اعضای کانون بسیج فرهنگیان بافق با حضور معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان یزد، مدیریت آموزش و پرورش، مدیر کانون بسیج فرهنگیان و اعضای شورای کانون و شورای اجرایی در سالن کنفرانس آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ در این نشست که با حضور معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور جناب آقای وطن خواه در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش بافق برگزار شد، آقایان دهقانپور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان یزد و هیئت همراه، قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش، دهقان‌زاده مدیر کانون بسیج فرهنگیان و اعضای شورای کانون و شورای اجرایی حضور داشتند.
دهقانپور، رییس سازمان بسیج فرهنگیان استان یزد ضمن گزارشی از عملکرد کانونهای استان از کانون بسیج فرهنگیان بافق تقدیر و ضمن خوش آمد گویی به معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور بر ضرورت همکاری و مشارکت اعضای شورای کانون تاکید کرد.
محمدرضا قاسم زاده، مدیر آموزش و پرورش بافق هم ضمن عرض تبریک به مناسبت روز مادر و زن از حضور معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور در جمع اعضای شورای کانون بسیج فرهنگیان بافق تشکر و بر اهمیت نقش بسیج در اعتلای جامعه فرهنگیان و عرصه خدمت رسانی در جامعه و بحث سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش از عملکرد کانون بسیج فرهنگیان بافق تقدیر نمود.
دهقان‌زاده، مدیر کانون بسیج فرهنگیان بافق هم طی گزارش عملکرد کانون در سال گذشته بر نقش اعضای شورای اجرایی و شورای کانون تاکید و تصریح کرد که این جلسه با حضور معاون برنامه‌ریزی سازمان بتواند به عنوان یک پشتوانه فکری و عملی در جهت توسعه اهداف کانون بسیج فرهنگیان پایدار بماند.
در پایان این نشست معاون برنامه‌ریزی سازمان بسیج فرهنگیان کشور هم ضمن خرسندی از حضور در این نشست و از اجرای عملکرد کانون بسیج فرهنگیان بافق تشکر و نکاتی را به عرض اعضا رساندند.