نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معاون پرورشی و فرهنگی استان : فعالیت در حوزه رسانه یکی از راه های اجتماعی شدن و نقش پذیری دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی استان : فعالیت در حوزه رسانه یکی از راه های اجتماعی شدن و نقش پذیری دانش آموزانبه گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن حضور در کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر و بازدید ویژه از دفتر خبرگزاری پانا بافق از تلاش ها و مساعدت های مدیریت و معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و همچنین رئیس سازمان دانش آموزی بافق در مسیر اعتلای اجتماعی دانش آموزان تقدیر کرد.
معاون پرورشی وفرهنگی استان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت رسانه ای دانش آموزان منطقه  آن را یکی از بهترین نقش های اجتماعی و از برترین راه های اجتماعی شدن عنوان کرد و ادامه داد: بی شک فعالیت در حوزه رسانه یکی از  راه های اجتماعی شدن و پذیرش نقش اجتماعی دانش آموزان است.
وی غنی سازی این مسیر پرورشی و تربیتی را مقارن با تربیت تمام ساحتی سند تحول بنیادین دانست و از مسئولان آموزش و پرورش بافق که مجدانه سعی و کوشش می کنند ، صمیمانه تشکر کرد. 
ملانوری در حاشیه این بازدید، ضمن خداقوت به مجموعه تعلیم و تربیت بافق تاکید کرد از کلیه پتانسیل های سازمان دانش آموزی ، کانون های فرهنگی تربیتی و خبرگزاری پانا از قبیل تفاهم نامه همکاری و انعقاد  قرارداد موضوع ماده 190 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران در جهت رشد و اعتلای خانواده بزرگ آموزش و پرورش به ویژه فرهنگیان عزیز شهرستان بافق استفاده گردد.
وی در پایان اظهار داشت به عنوان عضوی از کادر اجرایی آموزش و پرورش استان مساعدت های لازم را پیرامون موارد یادشده خواهد داشت.
آخوندی رئیس سازمان دانش آموزی و سرپرست پانا بافق با بیان گزارشی کوتاه از روند ساماندهی خبرگزاری پانا ، ابراز داشت ضمن برگزاری جلسات شورای سردبیری و نشست توسعه در حال جذب شرکای اجتماعی و اقتصادی هستیم.

وی به  قابلیت های پایگاه خبری پانا بافق به انتشار اخبار نوشتاری، تصویری، ویدئویی و صوتی اشاره کرد و افزود : بزودی شاهد راه اندازی بخش پایگاه های خبری دانش آموزی بر پایه پانا بافق با سیاست افتتاح کانون های خبری دانش آموزی خواهیم بود که به استناد پیشنهاد نشست توسعه و مصوبه شورای سردبیری ، اولین کانون خبری دانش آموزی را در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان خواهیم داشت.