نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان : حضور مشاوران در مدارس نقطه قوت قلبی برای مدیران است

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان : حضور مشاوران در مدارس نقطه قوت قلبی برای مدیران استبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ اولین نشست تخصصی مشاوران مدارس بافق با حضور سید جواد میرجعفری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان  و مشاوران مدارس در سالن کنفرانس آموزش و پرورش برگزار شد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های مشاوران در سال تحصیلی گذشته تصریح کرد : در شرایطی که علاوه بر شیوع بیماری کرونا ، نحوه ی آموزش  دانش آموزان نیز یکی از دغدغه های مهم خانواده ها بشمار می رود نقش و اهمیت وجود مشاور در مدرسه بخوبی احساس می شود .

وی حضور مشاورین در مدارس را نقطه قلب مدارس دانست و اظهار داشت : مشاور هر مدرسه از اعضای حیاتی تیم آموزشی محسوب می شود به طوریکه نحوه ی فعالیت وی می تواند سال تحصیلی موفقی را برای مدرسه و حوزه مشاوره رقم بزند.

در ادامه با توجه به تعطیلی آموزش حضوری در مدارس ، نحوه تولید محتوای مسائل مربوط به  شاوره توسط خانم اکرمی آموزش داده شد.

نشست تخصصی مشاوران پیرامون هدایت  تحصیلی ، نحوه ارتباط مشاوران با دانش آموزان در فضای مجازی از جمله فعالیت ها و مباحث مطرح شده در این نشست بود.