نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معاونت پرورشی فرهنگی : مشاوران مشوقین اصلی مدیران در مدارس

معاونت پرورشی فرهنگی : مشاوران مشوقین اصلی مدیران در مدارسبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ دومین جلسه حضوری مشاوران شهرستان بافق با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش و با حضور میرجعفری معاونت پرورشی فرهنگی ، کارشناس فرهنگی - هنری ، کارشناس مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و رئیس هسته مشاوره آموزش و پرورش و جمعی از مشاوران بر گزار گردید.

میرجعفری نیز ضمن تشکر و قدردانی از مشاوران آنها را مشوقین اصلی مدیران مدارس خواند و افزود : با تولید محتوای الکترونیکی و ارائه آن در فضای مجازی برای دانش آموزان و والدین ، می توانید به مناسب سازی فعالیت های پرورشی و کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس کمک ویژه ای داشته باشید.

در ادامه این جلسه مشاوران به تشریح عملکرد خود پرداخته و توضیحاتی نیز در رابطه با روند اجرای آزمون های سلامت روان و رغبت و توانمندی و میزان مشارکت دانش آموزان متوسطه اول و همچنین اجرای طرح همدل ارائه دادند.

افسرالسادات میراللهی رئیس هسته مشاوره آموزش و پرورش به ارائه راهکارهایی در حل مشکلات مشاوران پرداخت .

همچنین دراین نشست ریحانه کارگران کارشناس مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز به لزوم خوش بینی و امیدواری در مشاوران برای کارایی بهتر وروحیه شادتر تاکید کرد.