نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش شهرستان : فعالیت و پویایی جامعه در گرو تلاش مدافعان امنیت جامعه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان : فعالیت و پویایی جامعه در گرو تلاش مدافعان امنیت جامعه


به مناسبت هفته نیروی انتظامی ؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اهدا شاخه گل از مدافعان امنیت جامعه تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ صبح امروز مدیر آموزش و پرورش شهرستان به اتفاق معاونت پرورشی و فرهنگی ، راهبر آموزشی و کارشناس روابط عمومی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی  از طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان با اهدا شاخه گل تقدیر بعمل آورد .

میرجعفری با اشاره به حدیثی از حضرت علی علیه  السلام در رابطه با اهمیت امنیت در جامعه افزود : جامعه تنها در سایه امنیت و آرامش می تواند به فعالیت خود در زمینه های مختلف از جمله تعلیم و تربیت ادامه دهد که این موضوع مرهون از خودگذشتگی مدافعان امنیت جامعه می بشاد .

وی در ادامه افزود : ما قدردان تلاش ها ی نیروی انتظامی هستیم و اتفافات اخیر در کشور تلنگری در راستای  یادآوری اهمیت  تلاش های سبزپوشان کشور بود.

طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی نیز جایگاه و موقعیت هر انسانی را محصول آموزش و پرورش دانست و اظهار کرد : آینده سازان مملکت در مجموعه آموزش و پرورش رشد می یابند و ما آماده ی هرگونه همکاری با این نهاد تربیتی هستیم.

وی  آموزش های مکرر و مدام فضای مجازی را ضروری عنوان و تصریح کرد : هیچ خانواده ای حاضر نیست نیمه شب از فرزند خود در بیرون از خانه بی خبر باشد اما خانواده ها در جامعه امروزی با رها کردن فرزند خود در فضای مجازی متوجه خطرات و آسیب های این موضوع نیستند .

طولابی نژاد همکاری با اداره آموزش و پرورش را جزء برنامه های اصلی خود خواند و اظهار کرد : مجموعه ی نیروی انتظامی دارای کارشناسان ماهر و توانمندی در بحث های فضای مجازی می باشد  که با هدف و شعار مقدم بودن تزکیه بر تعلیم آماده ی ارائه خدمات در این زمینه ها به مدارس شهرستان هستند.