نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق : پیشرفت هر جامعه در گرو سرمایه گذاری در امر آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق : پیشرفت هر جامعه در گرو سرمایه گذاری در امر آموزش و پرورش است


مدیر آموزش و پرروش شهرستان بافق به اتفاق معاون آموزشی ، معاون توسعه مالی و پشتیبانی و کارشناس متوسطه از دانش آموزان رتبه های برتر هر رشته از کنکور سراسری 99 دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور در منزل رتبه های برتر هررشته از کنکور سراسری 99، این موفقیت را به آنها و خانواده هایشان تبریک گفت و با آن ها به گفت و گو پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این دیدار نخبگان را سرمایه های اجتماعی شهردانست و افزود: پیشرفت هر جامعه در گرو سرمایه گذاری در امر آموزش وپرورش است و با اتکا به هوش ،استعداد و توانمندی نخبگان می توان به آینده درخشان کشوردر زمینه های علمی و پژوهشی امیدوار بود .

وی کسب این موفقیت ها را افتخاری بزرگ برای دستگاه تعلیم و تربیت بافق عنوان کرد و خاطرنشان کرد: شان و منزلت شهرستان با توجه به سوابق درخشان علمی برهمگان آشکار است و امیدوارهستیم با دراختیار قراردادن تجربیات ارزنده شما عزیزان شاهد نتایج درخشانی در سال های آتی نیز باشیم .

محمدرضا قاسم زاده بافقی بر تلاش و مجاهدت معلمان و خانواده ها در کسب این نتایج صحه گذاشت و گفت : این توفیقات حاصل تلاش بی وقفه و برنامه ریزی شده مجموعه ای است که برای بالندگی دانش آموزان بستر لازم را فراهم کرده اند و به هیچ عنوان نمی تواند تصادفی باشد .

وی به درخشش دانش آموزان بافقی بویژه در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت : درخشش دانش آموزان بافقی در تمام زمینه ها نشان داد که دانش آموزان بافقی استعداد لازم را برای دستیابی به قله های افتخار دارند.