نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق : تحصیل حدود 12 درصد دانش آموزان شهرستان در مراکز غیر دولتی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق : تحصیل حدود 12 درصد دانش آموزان شهرستان در مراکز غیر دولتیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ صبح امروز نشستی با مدیران مدارس غیردولتی شهرستان با محوریت برنامه ریزی برنامه های هفته ی مدارس غیر دولتی و بررسی مسائل این مدارس برگزار گردید.

در ابتدا ذبیح الله کارگران کارشناس مشارکت ها فرم های مربوط به قانون اخذ شهریه را مهم دانست و افزود: هنگام ثبت نام حتما به تکمیل این گونه فرم ها توسط اولیا با آگاهی کامل دقت نمایید تا در صورت جابجایی مدرسه دانش آموز برای دریافت شهریه با مشکل روبرو نشوید.

سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش وجود مدارس غیردولتی را در کاهش هزینه های آموزشی موثر دانست و عنوان کرد : حدود 12 درصد دانش آموزان شهرستان در مدارس غیردولتی مشغول به تحصیل می باشند .

وی ادامه داد : مشکل اهدا زمین توسط دولت به موسسین این مدارس در حال رفع شدن می باشد که پیگیر این موضوع در شهرستان نیز هستیم.

 برنامه ریزی برنامه های هفته غیر انتفاعی ، اجرای برنامه به صورت نمادین در یکی از آموزشگاه ها ، مشکل فضای آموزشی ، کم توجهی مجموعه آموزش و پرورش در سال های گذشته به این مدارس از جمله مباحث مطرح شده در این نشست توسط مدیران مدارس بود.

لازم به ذکر است ؛ هفته ی آخر آبان ماه به عنوان هفته ی مدارس غیر دولتی نام گذاری شده است .