نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش بافق:ملت مقاوم ایران با عزم و اراده قوی در جدالی نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستاده است

مدیر آموزش و پرورش بافق:ملت مقاوم ایران با عزم و اراده قوی در جدالی نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستاده است


قاسم زاده در مراسم طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه شهید اکرمی بافق بیان کرد: امروز در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ملت مقاوم ایران با عزم و اراده قوی در جدالی نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستاده است و از آرمان های نظام، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا کوتاه نیامده است.

به گزارش آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛امام جمعه بافق در مراسم طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه شهید اکرمی بافق،با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایامی که مزین به نام حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهرا (س) است،گفت: به کوری چشم همه دشمنان نظام، عمر این نظام تا صبح ظهور و بلکه در کنار حضرت ولی عصر (عج) مستدام باشد و پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی به دستان باکفایت امام امت تحویل به حضرت بقیه الله اعظم شود.

وی هدف از پیروزی انقلاب اسلامی و علت همه دشمنی ها با این نظام مقدس در طول انقلاب،دوران دفاع مقدس،تحریم های اقتصادی،تهاجمات فرهنگی و را حاکمیت الله در کره خاکی عنوان کرد که تمام معادلات استکبار جهانی را به هم زد و افزود:  تمام قدرت های دنیا مشروعیت حکومت خود را در نهایت از مردم ،مادیات،قدرت های پوشالی می گرفتند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی پیامی داد که تمامی معادلات دنیا را به هم زد که حاکمیت در این کره حق خداوند است و قوانین الهی باید در جهان عملی شود.

حجت الاسلام سعادت فر با بیان اینکه اگر از اجرایی کردن دستورات الهی در کره خاکی دست برداریم همه دشمنی ها تمام می شود،تصریح کرد: اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی آمریکا را شیطانی بزرگ و مذاکره با آن را سمی مهلک می داند، همه به برکت لطف الهی و اجرایی شدن دستورات الهی در کره خاکی است.

وی امیدوار شد همه دانش آموزان که در دورانی زندگی می کنند که مزین به عطر شهیدان همچون قاسم سلیمانی است که عالم را متحول کرده، مانند پدران خود در مسیر انقلاب و آرمان های نظام ثابت قدم باشند.

فرماندار بافق نیز ضمن  تبریک چهل و دومین بهار آزادی و آغاز دهه مبارک فجر، تقارن این ایام با ولادت حضرت زهرا (س) را به فال نیک گرفت و امیدوار شد روزهایی خوب در انتظار میهن اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان بافق باشد و اظهار کرد: با عنایت پروردگار و به برکت خون شهیدان اتفاقات خوبی در این شهرستان افتاده است، هر چند لیاقت مردم این دیار بیشتر از این ها می باشد.

وی با اشاره به افتتاح 70 هزار میلیارد ریال پروژه در ایام الله دهه فجر که در تاریخ شهرستان بافق بی سابقه می باشد،گفت: همه این ها با عنایت پروردگار و تلاش مردم و پیگیری های مسئولان و اصحاب رسانه اتفاق افتاده است.

طلایی مقدم همه این رویدادها را مستلزم داشتن نیروی انسانی خوب دانست و عنوام کرد: زمانی می توان این شهرستان را پیشرفته معرفی کرد که منابع انسانی خوبی داشته باشد که همه از دل این مدارس بیرون می آیند، با تدبیر معلمان واقدامات ارزنده ای که برای تربیت و آموزش دانش آموزان و پیگیری و حساسیت والدین آنان انجام می گیرد.

همچنین قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق نیزدر ابتدای مراسم طنین گلبانگ انقلاب  ، ضمن گرامیداشت آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و خیر مقدم به مسئولان حاضر،بیان کرد: امروز در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ملت مقاوم ایران با عزم و اراده قوی در جدالی نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستاده است و از آرمان های نظام، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا کوتاه نیامده است.

وی به اعتقاد همه کارشناسان غربی پیروز میدان در این جدال را ملت بزرگ ایران دانست و افزود: امیدواریم دانش آموزان که امروز بصورت زنده این برنامه را مشاهده می کنند در اجرای فرمان مقام معظم رهبری و آنچه که در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره کرده اند بتوانند در مسیر پیشرفت قدم بردارند و با خلاقیت های خود این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) برسانند.

منبع : آفتاب بافق