نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرعامل شرکت سنگ آهن : کرونا باعث تسهیل تغییر روش آموزش قدیمی شد

مدیرعامل شرکت سنگ آهن : کرونا باعث تسهیل تغییر روش آموزش قدیمی شد


فلاح مبارکه با تاکید بر اینکه باید تغییر روش در آموزش می دادیم و کرونا آن را تسهیل کرد،افزود: به احتمال قوی در آینده نیز باید همین روش را برای حرکت به سمت جلو قرار دهیم،دنیای امروز با روش های آموزش قدیمی سازگاری ندارد و باید خودمان را آماده برای روش های جدید کنیم،هر چند این امر مشکلاتی خواهد داشت اما باید آن را حل کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با توجه به بازگشایی مدارس و اجرای روش آموزش بصورت مجازی در شرایط کرونایی گفت: اگر کرونا هم نبود دیر یا زود به این سمت می رفتیم، همانگونه که برخی دانشگاه ها به سمت مجازی رفته است.

وی با تاکید بر اینکه باید تغییر روش در آموزش می دادیم و کرونا آن را تسهیل کرد،افزود: به احتمال قوی در آینده نیز باید همین روش را برای حرکت به سمت جلو قرار دهیم،دنیای امروز با روش های آموزش قدیمی سازگاری ندارد و باید خودمان را آماده برای روش های جدید کنیم،هر چند این امر مشکلاتی خواهد داشت اما باید آن را حل کرد.

فلاح مبارکه با بیان اینکه طرح کوچ روش خوبی را در شرکت سنگ آهن ایجاد کرده است،بیان کرد: اگر این طرح در مدارس نیز اجرا شود،ایستگاه های سلامت می تواند کمک به تشخیص زودتر در خصوص ابتلا به چاقی دانش آموزان کند.

وی در بحث ساخت مدارس خیری پیشنهاد داد: دیگر نباید به سمت گرفتن زمین های 2 هزار متری یا کمتر رفت،اگز زمین هایی با قطعات بزرگ دریافت کنیم و ساختمان ها بصورت مجتمعی ساخته شود، می تواند برخی امکانات عمومی مانند سالن های ورزشی را به همه آنان اختصاص داد.

فلاح مبارکه دیدگاه شرکت سنگ آهن از گذشته را کمک به ساخت مدارس خیری عنوان کرد و افزود: طی امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش، بخشی از ساخت آموزشگاه ها با کمک شرکت سنگ آهن انجام گرفته است. برخی شرکت های زیر مجموعه سنگ آهن نیز در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود به سمت ساخت مدارس حرکت کرده اند.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در بحث کرونا با توجه به اقدامات بسیاری که برای مدارس انجام گرفته است،بیان کرد: به عنوان شورای آموزش و پرورش باید بدانیم چه تعداد موارد ابتلا به کرونا در مقایسه با سایر شهرستان ها داشته ایم و در صورت کم بود موارد نسبت به آنان،ارائه راهکار دهیم و مساعدت نماییم.

منبع : آفتاب بافق