نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قهرمانی تیم دبیرستان رضوان در مسابقات هندبال مدارس استان یزد

قهرمانی تیم دبیرستان رضوان در مسابقات هندبال مدارس استان یزدتیم هندبال دبیرستان رضوان در مرحله استانی مسابقات هندبال مدارس دختران مقطع متوسطه دوره اول با کسب مقام اول قهرمان این دوره از مسابقات شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ مرحله استانی مسابقات هندبال مدارس دختران با حضور ۸ تيم در قالب طرح مدرسه قهرمان در مقطع متوسطه دوره اول به میزبانی ناحیه یک یزد در سالن ورزشی شهدای معلم با حضور بیش از ۱۱۲ بازيکن و مربی و سرپرست  به مدت سه روز برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات تیم هندبال دبیرستان رضوان بافق با مربیگری محبوبه دهقان و سرپرستی زهرا دهقانی زاده مقام اول ، دبیرستان الزهرا(س) اشکذر با مربیگری فاطمه هاتفی و سرپرستی مهدیه انتظاری کیا مقام دوم و دبيرستان نمونه الزهرا(س) ابرکوه با مربیگری افخم اکرمی و سرپرستی معصومه زارع زاده حائز مقام سوم شدند.

در پایان از کارشناس تربیت بدنی شهرستان ناحیه یک فخرآبادی و دهقان جهت میزبانی بسیار خوب و سرپرست فنی مسابقات صحافی و مسئول انجمن هندبال استان کارگریان و داوران محترمی که همکاری شایسته ای در برگزاری این مسابقات داشتند، تقدیر و تشکر شد.