نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق: انتخاب سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان بزرگداشت مقام معلم نشان از بزرگی و عظمت معلمی دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق: انتخاب سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان بزرگداشت مقام معلم نشان از بزرگی و عظمت معلمی داردبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ "سرهنگ نصیری " فرمانده سپاه شهرستان به اتفاق "دهقان " مسئول نیروی انسانی سپاه و " حجت الاسلام دهستانی " نماینده ولی فقیه در ناحیه مقامت بسیج  به مناسبت بزرگداشت مقام معلم با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق دیدار کرد.

سرهنگ نصیری در ابتدا ضمن خدا قوت و تبریک سالروز مقام معلم افزود : انتخاب سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان بزرگداشت مقام معلم نشان از بزرگی و عظمت معلمی دارد .

وی  مهم ترین هدف فعالیت های دشمن را  تربیت دانش آموزان بی دین عنوان و خاطر نشان کرد : تربیت نیروی انسانی و مهم ترین رکن هر مجموعه و به طور کلی جامعه نیروی انسانی  می باشد  و هرچه سرمایه گذاری در این رکن قوی تر باشد شاهد پیشرفت جامعه و مجموعه خواهیم بود .

فرمانده سپاه  پاسداران علم و پژوهش را اولین دستور بیانیه گام دوم انقلاب دانست و اظهار داشت : معلمان به این دستورواقف و آگاه هستند وتلاش خود را در این زمینه به خوبی انجام میدهند و مسئولان نیز باید به وظایف خود در برابر معلمان جامه ی عمل بپوشانند.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از  از دید مثبت و موثر سپاه مجموعه آموزش و پرورش اظهار داشت:  آموزش و پرورش بزرگترین رسالت را در جامعه اسلامی بر عهده دارد یعنی تحویل نیروی انسانی و سالم به جامعه است.
وی در ادامه افزود اگر به مجموعه آموزش و پرورش با نگاه سرمایه گذاری توجه شود بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش و در نهایت جامعه کاهش پیدا خواهد کرد اما متاسفانه در برخی مواقع شاهد هستیم که آموزش و پرورش را مجموعه مصرف کننده می دانند.
قاسم زاده با اشاره به فضای مجازی تدریس معلمین خاطرنشان کرددر ۱۴ ماه گذشته شاهده  تلاش و جهاد خودجوش معلمی در راستای ادامه روند آموزش در کشور بوده‌ایم که خود نمونه ای از ایثارگری دفاع مقدس را در دوران حاضر می‌تواند به نمایش بگذارد.