نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عملیات ساخت و بتن ریزی آموزشگاه خیری مرحوم رضاییان آغاز شد.

عملیات ساخت و بتن ریزی آموزشگاه خیری مرحوم رضاییان آغاز شد.به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ رئیس آموزش و پرورش بافق از پیشرفت مثبت آموزشگاه خیری  مرحوم رضاییان خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود : کار شنارژ بندی این آموزشگاه به پایان رسیده و در هفته ی جاری این پروژه با نظارت مهندس تشکری ناظر نظام مهندسی استان و با حضور مهندس دهقان پیمانکار این پروژه و رضاییان خیر محترم در مرحله بتن ریزی قرار گرفته است .

قاسم زاده در ادامه تصریح کرد : این آموزشگاه ۶کلاسه به همت خیر،" هدایت الله رضاییان" و  به یاد فرزند مرحوم ایثارگر خود "محمد حسین رضاییان" در زمینی به مساحت ۳هزار متر مربع با زیر بنای این آموزشگاه یکهزارو ۷۰متر مربع که قابلیت افزایش تا ۱۲ کلاس را نیز  دارد ، احداث خواهد شد .

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و راه اندازی این آموزشگاه را دو میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان بیان کرد و خاطر نشان نمود :۵۰  درصد هزینه احداث این آموزشگاه خیری و مابقی به همت اداره کل نوسازی تامین می‌شود .

لازم به ذکر است : در شهرستان بافق ۱0هزار و ۵۰۰دانش آموز در ۷۰ آموزشگاه در حال تحصیل هستند و از این تعداد ۳۵درصد آموزشگاه‌ها نیاز به تخریب و بازسازی دارد.