نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه شهید چمران

طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه شهید چمرانصبح امروز ، گلبانگ انقلاب در آموزشگاه شهید چمران طنین انداز شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ به مناسبت سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر ، با حضور امام جمعه ، فرماندار بافق ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ، شهردار ، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان ، زنگ انقلاب در دبستان شهید چمران به صدا در آمد .

در ابتدای این مراسم " قاسم زاده " مدیر آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر ، به ارائه آماری از پیشرفت های آموزش و پرورش و مقایسه آن با دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخته و دستاوردهای این حوزه را در زمینه های فرهنگی و آموزشی بیان نمود .

سپس امام جمعه و فرماندار بافق هر یک با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف ، با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش در پیشرفت جامعه اسلامی ، از دانش آموزان خواستند با همت و تلاش خود موجبات پیشرفت و ترقی کشور و شهر خود را فراهم نمایند .

اجرای سرود همگانی توسط دانش آموزان ، دکلمه ، مقاله و به پرواز درآوردن کبوتران به نشانه شعار انقلاب اسلامی ( استقلال آزادی جمهوری اسلامی ) از دیگر برنامه های این مراسم بود .