نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه خیری یاران مهدی(عج)

طنین گلبانگ انقلاب در آموزشگاه خیری یاران مهدی(عج)قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه نسل امروز در گام دوم انقلاب باید ادامه دهنده مسیری باشد که امام آن را ترسیم کرده است ،افزود: یکی از رسالت های آموزش و پرورش انتقال اهداف مقدس جمهوری اسلامی به نسل جوان و نوجوان است که کاری بس مشکل و ظریف می باشد اما همکاران ما با تلاش مضاعف برای رسیدن به این اهداف و تحقق آن تلاش خواهند کرد.

 مراسم نمادین گلبانگ انقلاب صبح امروز با حضور امام جمعه و فرماندار بافق،فرمانده بسیج سپاه ناحیه،شهردار،مدیر ومعاونین آموزش و پرورش ،بخشدار،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران،فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان ادارت،نهادها و ارگان ها در آموزشگاه خیری یاران مهدی(عج) برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با درود به روح مطهر امام راحل (ره) و شهدا،برای مقام معظم رهبری(مد ظلة العالی)وآرزوی سلامتی و توفیق برای خدمتگزارن نظام مقدس جمهوری اسلامی ؛ ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن را گرامیداشت.

وی با بیان اینکه نسل امروز در گام دوم انقلاب باید ادامه دهنده مسیری باشد که امام آن را ترسیم کرده است ،افزود: یکی از رسالت های ما در آموزش و پرورش انتقال اهداف مقدس جمهوری اسلامی به نسل جوان و نوجوان است که کاری مشکل و ظریف می باشد اما همکاران ما در آموزش و پرورش در این زمینه برای رسیدن به این اهداف که عبارت از استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی است، تلاش خواهند کرد.

قاسم زاده با تاکید به اینکه انقلاب و جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان زیر بار ظلم و ستم استکبار جهانی نرفته و پیشرو در عرصه های مختلف به ویژه فرهنگ بوده است  ،اظهار کرد: 98.2 درصد از افراد این شهرستان باسواد هستند و این در حالی است که پیش از انقلاب چنین چیزی نبود.

وی با اشاره به پیشرفت های بسیار خوب جمهوری اسلامی در همه ابعاد اعم از اقتصاد،فرهنگ،علمی و امیدوار شد این روند ادامه داشته و همه ما از رهروان راه امام و شهدا باشیم.

سپس امام جمعه بافق ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و تشکر از مدیران مدرسه و معلمان تربیتی که دانش آموزان را به خوبی تربیت نموده،دهه فجر را  آغاز یک حرکت درخشنده ی دینی و اسلامی دانست که در پرتو این حرکت کشور ما بالنده شد و افزود: امروز کشور ما  در همه زمینه ها و ابعاد سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی در دنیا حرف اول را می زند.

وی با بیان اینکه امروز اگر چه بخاطر تحریم ها با مشکلاتی مواجه هستیم اما در دنیا می درخشیم و جایگاه ویژه ای داریم ،گفت : در بمباران پایگاه نظامی عین الاسد که بیش از 100 نفر از نظامیان آمریکا کشته شدند،توانمندی و قدرت نیروهای سپاه در ساخت موشک و هدفگیری دقیق آنان به نمایش گذاشته شد.

سلیمانی رشد و ترقی را در همه ابعاد دانست و اظهار کرد : زمانی در این شهر تنها 50 فرد باسواد وجود داشت اما اکنون بیش از 98 درصد مردم باسواد هستند و این به برکت انقلاب است..