نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ مهر در آموزشگاه استثنایی امید

طنین زنگ مهر در آموزشگاه استثنایی امید


زنگ مهر آموزشگاه استثنایی امید با حضور معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان نواخته شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ زنگ شروع سال تحصیلی جدید در اولین روز ازهفته دوم مهرماه با حضور علیرضا حیدری معاونت پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش ، مینا سبزه واری حسینی کارشناس آموزش ابتدایی و رنجبر کارشناس روابط عمومی این مجموعه به صدا در آمد.

 معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان در ابتدا ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به تفاوت انسان ها در آفرینش افزود : با مطالعه ی  تاریخ با انسان هایی مانند رودکی و بلال حبشی  مواجه می شویم که شاید از لحاظ ظاهری و جسمی با  بقیه ی انسان ها تفاوت داشتند اما با پشتکار و تلاش   توانستند به شعار خواستن توانستن است جامه ی عمل بپوشانند .

وی بر سختی کار معلمین این مجموعه تاکید وتصریح کرد: به طور  قطع آموزگاران چنین مجموعه هایی جزء ایثارگر ترین و فداکار ترین دسته معلمین می باشند .

حیدری داشتن استعدادها ی متفاوت در انسان ها را از ویژگی های آفرینش خلقت دانست و ادامه داد : باید به این باور برسیم هر انسانی دارای استعداد خاصی است و با بها دادن به دانش آموزان می توانیم  به رشد و پرورش این استعدادها کمک کنیم.

وی  در پایان اظهار داشت : امیدوار هستیم با کمک مسئولین شهر و آموزش و پرورش بتوانیم مسائل و چالش های این آموزشگاه از جمله ایاب و ذهاب و تغذیه  دانش آموزان و ...  را به حداقل برسانیم .

زمانی مدیر آموزشگاه امید نیز در ادامه با تشکر از همیاری و همراهی مسئولین آموزش و پرورش و شهرستان  افزود : در این اموزشگاه 35 دانش آموز در سه مقطع پیش دبستانی ، دبستان و متوسطه مشغول به تحصیل می باشند .

وی با اشاره به خاص بودن فضا و شرایط محیط و دانش آموزان عنوان داشت : دانش آموزان این آموزشگاه بهشتیان پا‌ک دل زمینی هستند و همانطور که از نام مدرسه نیز مشخص است ، این آموزشگاه نیاز به توجه ویژه مسئولین دارد .

اجرای برنامه نمایشی ، مسابقه بین دانش آموزان ، اهدا شاخه گل به معلمین و  دانش اموزان و اهدا جایزه و تقدیر از آموزگار بازنشسته از برنامه ها ی دیگر این مراسم بود.