نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بافق

طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بافق


طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بافق

این مراسم که با حضور فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی برگزار شد .در ابتدای "رنجبر" مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و تبریک دهه ی مبارک فجر از کادر آموزشگاه و دانش آموزان دبیرستان رضوان برای برگزاری این مراسم تشکر کرد . وی سالروز تاریخی ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت و با اشاره به رشادتها و مجاهدتهای ملت بزرگ ایران در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) آن را حاصل خون شهدا علی الخصوص خون شهدای دانش آموز و شهدای فرهنگی دانست و از دانش آموزان خواست در سنگر علم و دانش به تلاش خود ادامه دهند .

در ادامه "طلایی مقدم" فرماندار شهر با گرامی داشت ایام ا... دهه ی مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به سه عامل موثر در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : اتکال به خداوند متعال ، رهبری حضرت امام (ره) و صبر و ایستادگی ملت بزرگوار ایران باعث شد که این انقلاب به نتیجه برسد . و ی با اشاره به بعثت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و تحریمهای اقتصادی و جنگ آن را از ابزارهای دشمن برای مقابله با دین اسلام دانست و گفت : اگر ما  تا کنون توانسته ایم روی پای خود بایستیم و یا در مذاکرات هسته به عزت و اقتدار برسیم بر اساس همین سه رکن بوده است .

از دیگر برنامه های زنگ انقلاب : تلاوت قرآن ، قرائت مقاله ، برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ، پرواز کبوتران ،نورافشانی ، برش کیک انقلاب ، بازدید از نمایشگاه و ... بود .