نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه نمونه فردوس بافق

طنین زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه نمونه فردوس بافق


12 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور،زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه فردوس طنین انداز شد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ به مناسبت سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر ، با حضورنماینده امام جمعه ، فرماندار بافق ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ، معاون آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان ، زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه فردوس به صدا در آمد .

در ابتدای این مراسم قاسمی معاون آموزش و پرورش ضمن تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، به ارائه آماری از پیشرفت های آموزش و پرورش و مقایسه آن با دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخته و دستاوردهای این حوزه را در زمینه های فرهنگی و آموزشی بیان نمود .

در این مراسم حجت الاسلام فدایی، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب در راستای جهاد تبیین ، دستاوردهای انقلاب اسلامی را پس از 44 سال‌ ایستادگی و اقتدار ایران اسلامی در برابر نظام استکباری برای دانش‌آموزان بازگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رشید فدایی گفت: کشور ایران در حاضر رتبه اول فنانوری نانو و دومین کشور تولیدکننده نانو دارو در جهان می باشد.

وی سرعت پیشرفت علم در ایران را 11 برابر دنیا اعلام کرد و گفت: ایران در حالی چهل و چهارمین سال اقتدار و بالندگی خود را جشن می گیرد که نخستین تولید کننده پودر استخوان در جهان می باشد.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق، کشور ایران نخستین کشور تولیدکننده داروی گیاهی ایدز در جهان برشمرد و یادآور شد: ما به کشورمان ایران می بالیم که پس از 4 دهه توانست توسط دانشمندان خود به نخستین کشور دستیابی به دانش ساخت پروتز عصبی در جهان برسد.

به گفته فدایی، ایران جزء 3 کشور برتر دارنده دانش تبدیل گاز به بنزین در جهان است.

وی همچنین به فناوری های فضایی ایران و دستیابی به فناوری ساخت نیروگاه خورشیدی اشاره کرد و گفت: با تکیه بر دانش دانشمندان و جوانان نخبه ایرانی، کشور ایران جزء هشت کشور برتر سازنده ناوشکن و جزء پنج کشور برتر سازنده ربات انسان نما در جهان می باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بافق همچنین به دستیابی های دانش علم پزشکی ایران در دهه چهارم پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: ایران در حال حاضر دومین کشور توانمند در ساخت دریچه قلب در جهان می باشد.

حجت الاسلام فدایی، برتری و توسعه رو به رشد ایران در صنعت نظامی را یادآور شد و افرود: در حوزه تولید پهبادهای رادار گریز ایران دومین کشور در دنیا و در حوزه تولید زیردریایی جزء 6 کشور برتر جهان می باشد.

اجرای سرود همگانی توسط دانش آموزان ، دکلمه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد ورود امام خمینی (ره) زنگ انقلاب با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از قبیل(برپایی نمایشگاه از آثار فرهنگی و هنری دانش آموزان.گروه سرود.اجرای زنده موسیقی سنتی و نقالی توسط دانش آموزان به نشانه شعار انقلاب اسلامی ( استقلال آزادی جمهوری اسلامی ) از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع: آفتاب بافق