نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شرکت سنگ آهن به دارندگان رتبه تک رقمی کنکور سراسری در بافق خودروی پراید جایزه می دهد

شرکت سنگ آهن به دارندگان رتبه تک رقمی کنکور سراسری در بافق خودروی پراید جایزه می دهدرضا فلاح مبارکه در خبری خوش به دانش آموزان بافقی که بتوانند رتبه تک رقمی کنکور سراسری را اخذ کنند،یک دستگاه خودروی پراید از سوی شرکت سنگ آهن جایزه خواهند گرفت،اظهار داشت: دانش آموزی که در یک مقطع تحصیلی در بافق درس خوانده و بتواند رتبه تک رقمی کنکور سراسری را کسب کند یک دستگاه خودروی پراید از سوی شرکت سنگ آهن به آن اهدا خواهد شد.

 جلسه هم اندیشی مدیران آموزشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق در هتل نیکان برگزار شد.

رضا فلاح مبارکه در این جلسه ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع فرهنگیان، ایام فاطمیه و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و سپس در پاسخ به مسائل و موضوعات مطرح شده از سوی مدیران آموزشگاه ها، با اشاره به اهمیت نقش آموزش و پرورش در تربیت نیروهای متخصص برای آینده کشور،گفت: وظیفه همه مسئولان شهرستان است تا در این راستا آموزش و پرورش را برای رسیدن به هدف یاری کنند.

وی یادآور شد: دیدگاه من عدم دخالت مستقیم در کار آموزش و پرورش یا هر ارگانی است و سعی میکنم طی هماهنگی با مدیریت آن بخش اقدامات لازم در آن حوزه انجام گیرد.

فلاح مبارکه با بیان اینکه مدیران سابق شرکت سنگ آهن نیز در راستای کمک به آموزش و پرورش اقداماتی انجام داده اند،افزود: ساخت مجموعه پرفسور حسابی در زمان مدیریت مهندس نیک کار،احداث ساخت سه مدرسه خیری در دوران مهندس عسکری،شروع به کار مجتمع تربیتی فرهنگی شایقی در زمان مدیریت دکتر رحیمی و اکنون ساخت دو مدرسه توسط شرکت سنگ آهن بصورت خیری و دو مدرسه دیگر توسط شرکت پیمانکاری انجام گرفته است و در مجموع تفاهم نامه ساخت 4 مدرسه در این مدت کوتاه امضا شده است.

وی در بحث ورزش با توجه به خدماتی که توسط آموزش و پرورش به فرزندان کارکنان شرکت داده می شود،بیان کرد: تلاش نمودیم در این راستا نیز کمک هایی به آموزش و پرورش با فراهم نمودن تجهیزات و وسایل ورزشی داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت پیرامون برگزاری کلاس های کنکور اعلام کرد: طی هماهنگی با معاونت منابع انسانی و مدیر روابط عمومی شرکت هر گونه کمک در بحث سرویس دهی و ایاب و ذهاب اساتید انجام خواهد گرفت.

وی در خبری خوش به دانش آموزان بافقی که بتوانند رتبه تک رقمی کنکور سراسری را اخذ کنند،خودروی پراید از سوی شرکت سنگ آهن جایزه خواهند گرفت،اظهار داشت: دانش آموزی که در یک مقطع تحصیلی در بافق درس خوانده و بتواند رتبه تک رقمی کنکور سراسری را کسب کند یک دستگاه خودروی پراید از سوی شرکت سنگ آهن به آن اهدا خواهد شد.

فلاح مبارکه یادآور شد: هم اکنون به قبول شدگان کنکور سراسری که رتبه تک رقمی دارند 20 میلیون،دو رقمی 12 میلیون و سه رقمی 5 میلیون اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت های شرکت سنگ آهن مرکزی که میتواند مورد استفاده مدیران آموزشگاه ها قرار گیرد،افزود: در بحث سینما قدس آهنشهر که اکنون فعالانه به اکران فیلم های سینمایی برای رده های سنی کودکان و نوجوانان می پردازد، میتوانید طی هماهنگی با مسئول سینما یک سانس را برای تشویق دانش آموزان اختصاص داده شود و این امر در حوزه ورزش و سالن های ورزشی نیز امکان پذیر است.

مدیر عامل شرکت دوران ابتدایی را از حساس ترین زمان ها دانست که می تواند دانش آموز را تشویق به درس خواندن یا بالعکس کند  و گفت: متاسفانه دانش آموزان و فرزندان ما بیشتر سرگرم فناوری ها و فضاهای مجازی هستند و باید کاری کرد که از آن فاصله بگیرند..

فلاح مبارکه در بحث ارائه خدمات به جهت سرویس دهی مدارس برای اردوهای درون شهری یا برون شهری گفت: این امر باید طی برنامه ریزی و جلوگیری از هرگونه تبعیضی انجام گیرد.

برگزاری کلاس های کنکور و تقویتی و در اختیار قرار دادن سالن همایش های آهنشهر برای برگزاری جشن های دهه فجر از دیگر موضوعاتی بود که مدیر عامل شرکت به آن پاسخ داد.

قاسم زاده رئیس اداره آموزش و پرورش بافق نیز در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) و سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی و نیز تشکر از میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در برگزاری جلسه هم اندیشی پیرامون برنامه های آموزش و پرورش از مساعدت ها و حمایت های مدیر عامل شرکت که زمینه ارتقاء مسائل آموزشی را فراهم نموده و به آموزش و پرورش انگیزه داده تا با قدرت مضاعف کارها را دنبال کرده و شاهد نتایج خوب برای نسل آینده ساز این کشور باشیم،  تشکر نمود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش این آمادگی را دارد که هرگونه خدمتی برای دانش آموزان کارکنان شرکت انجام دهد،از مدیرعامل شرکت سنگ آهن خواهان ادامه تعاملات و همکاری ها بین این دو مجموعه شد.

لازم بذکر است؛ بیانی مقدم نماینده مدیران آموزشگاه ابتدایی،رضایی نماینده مدیران مقطع متوسظه دوره اول ، برزگری نماینده مدیران مقطع متوسطه دوره دوم و زمانی از مدرسه استثنایی امید در این جلسه مشکلات مقاطع خود را بیان کردند.