نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر یک روزه مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان یزد به بافق

سفر یک روزه مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان یزد به بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان یزد و هیئت همراه در سفر یک روزه خود به بافق پس از ادای احترام به مقام شهدا در امامزاده عبدا... با حضور در دفتر امام جمعه و فرمانداری با حجه الاسلام سلیمانی وسرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

محمدرضا عارفی در ادامه به اتفاق سرپرست فرمانداری و مسئولان آموزش و پرورش بافق از تعدادی از مدارس فرسوده بافق که نیاز اساسی به تعمیر و تجهیز دارند و همچنین پروژه های در دست اقدام آموزش و پرورش این شهرستان بازدید کرد.

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد در حاشیه این بازدید ها گفت: دو آموزشگاه  طالقانی و 17شهریور توسط بنیاد برکت و اداره کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس در بافق احداث می شود.

وی همچنین افزود: سالن ورزشی هدف در دهه فجر به بهره برداری می رسد و سالن خیری کارگاهی تلاش نیز به زودی تکمیل و تجهیز خواهد شد.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری مسولان شهرستان در صورت نصب علمک گاز، همه مدارس بافق تا پایان امسال مجهز به سیستم گرمایشی می شوند.

گفتنی است چهار مدرسه خیری نیز با مشارکت اداره کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد، فرمانداری ،شرکت سنگ آهن مرکزی ،شركت مجتمع معدني و صنعت آهن و فولاد بافق درحال احداث می باشد..