نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به بافق

سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به بافق


دکتر قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در حاشیه سفر خود به یزد به همراه مدیر کل آموزش و پرورش به شهرستان بافق سفر کرد و مورد استقبال صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ دکتر احمدی لاشکی در بدو ورود به شهرستان بافق در جلسه شورای اداری مدیریت آموزش و پرورش شرکت کرد و در ابتدای این جلسه مدیرآموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به جناب آقای احمدی لاشکی، صباغیان نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و موحدی فرد مدیر کل آموزش و پرورش استان، پیرامون مسائل و مشکلات آموزش و پرورش بافق  توضیحاتی ارائه نمود.
احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش هم در ادامه مباحثی پیرامون تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، بیمه تکمیلی فرهنگیان، رفع مشکلات نیروهای خرید خدمات آموزشی، احداث پژوهش سرای دانش آموزی، تکمیل سالن های ورزشی نیمه تمام، حمایت قضایی از همکاران فرهنگی عضو شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان، تامین وسیله ایاب و ذهاب مدارس روستا مرکزی مطرح نمود.
بازدید از آموزشگاه طالقانی و قول مساعد پیرامون تکمیل ساختمان خیری این آموزشگاه و همچنین قول مساعد رفع مشکل گرمایشی مدرسه ۲۲ بهمن از طریق نوسازی از دیگر برنامه های این سفر بود.