نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سرهنگ نصیری :بافق بیشترین آمار رزمنده و ایثارگر را در استان دارد.

سرهنگ نصیری :بافق بیشترین آمار رزمنده و ایثارگر را در استان دارد.



  بنا به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش , آموزشی با حضور مدیر و معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و فرمانده بسیج دانش آموزی قاسم ابن الحسن در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

در این نشست محمدرضا قاسم زاده بافقی ضمن گرامیداشت آغاز هفته ی بصیرت افزود : در فضای غبارآلود ،  تنها راه تشخیص صحیح ، قرار گرفتن در مسیر ولایت و داشتن بصیرت می باشد.

سرهنگ نصیری نیز با تاکید بر نقش مدیران مدارس و بویژه آموزش و پرورش در زنده نگه داشتن اتفاقات حادثه 9 دی ماه 88 اظهار داشت: مقارن شدن ایام فاطمیه ، سالگرد شهید سپهبد سلیمانی ، هفته ی بصیرت و چهلم شهید فخری زاده می تواند بهترین فرصت دررابطه با حمایت از ولایت فقیه باشد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری کنگره شهدای شهرستان خاطرنشان کرد: بالاترین آمار رزمنده و ایثارگر استان مربوط به بافق می باشد .

در ادامه احمد دهقان مسئول بسیج دانشجویی به بیان و تشریح فعالیت های بسیج دانش آموزی در هفته  ی بصیرت پرداخت .

 برگزاری نمایشگاه و مسابقات فرهنگی علمی در رابطه با شهدا ، تهیه سبد آموزشی به نیابت از شهدا ، برگزاری مسابقات نقاشی ، مقاله نویسی ، پویا نمایی  وساخت کلیپ از جمله پیشنهاداتی بودکه در راستای برگزاری کنگره شهدا مطرح شد.