نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ساخت 3 باب مدرسه با مشارکت ۳۵ درصدی شرکت سنگ آهن مرکزی

ساخت 3 باب مدرسه با مشارکت ۳۵ درصدی شرکت سنگ آهن مرکزیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و هیئت همراه با مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار شد مقرر گردید ساخت سه مدرسه خیّری با مشارکت 35 درصدی  شرکت سنگ آهن مرکزی صورت پذیرد .

در این جلسه ، مدیرآموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم به  مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و هیات همراه ،  از حمایتها و همکاری شرکت در  حوزه ی  آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

 وی کمبود فضای آموزشی وفرسوده بودن  تجهیزات مدارس بخصوص هنرستان ها را از مشکلات اصلی مدیریت  آموزش و پرورش دانست و اظهار کرد: با کمک های مسئولان شهرستان واستان بویژه  شرکت سنگ آهن مرکزی  و خیرین دیگر ، فضای آموزشی و پرورشی درسطح شهرستان در حال ساخت می باشد .

محمد جواد عسکری در این دیدار با بیان اینکه باید فرهنگ عدم وابستگی به شرکت سنگ آهن در بین مردم نهادینه شود گفت: شرکت سنگ آهن  در حال عبور از بحران است و انتظار داریم مردم عزیز هم  با توجه به مشکلات اقتصادی موجود ، شرایط خاص را مد نظر داشته باشند و جهت گذر از آن ما را یاری نمایند .وی  قول مساعد داد تا نسبت به مشارکت 35 درصدی در ساخت 3 باب مدرسه ، (تا انتهای مرحله اسکلت بتونی ) از هیچ گونه تلاشی دریغ ننماید و طبق تفاهم صورت گرفته در دفتر معاون عمرانی استانداری یزد  ، نوسازی مدارس استان نیز نسبت به اتمام این پروژه ها اقدام نماید.

عسکری با اشاره به این که در حال حاضر تقریبا در هر محله یک آموزشگاه ساخته شده است گفت : مشکلات ایاب و ذهاب دانش آموزان بویژه در دوره ابتدایی خیلی کمتر شده و انشاء الله با ساخت مدارس جدید ، این مشکلات به حداقل ممکن برسد .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بر کمک و همکاری والدین به محل تحصیل فرزندانشان تاکید کرد و گفت: می بایست این فرهنگ درست نهادینه شود و اولیاء، مدرسه را خانه دوم فرزند خود بدانند.

وی با اشاره به اینکه مدیر یک مدرسه نباید دغدغه پرداخت قبوض آب، برق و گاز  را داشته باشد گفت : باید طوری برنامه ریزی شود که با مساعدت و پیگیری اعضای انجمن اولیا ومربیان مدرسه ، مشکلات این چنینی حل شود و عوامل مدرسه تمام هم وغم خود را صرف  کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی دانش آموزان بنمایند .

مدیر آموزش و پرورش بافق در پایان ضمن تشکر از مدیر شرکت سنگ آهن مرکزی ابراز امیدواری کرد تا با تامین زمین در منطقه فخریه و بلوار امام جعفر صادق (ع) مشکل کمبود فضای آموزشی در این مناطق رفع  گردد .

در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن وهیئت همراه از پروژه های آموزشی در حال ساخت بازدید نمودند .