نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ ” سپاس معلم ” در آموزشگاه توحید طنین انداز شد

زنگ ” سپاس معلم ” در آموزشگاه توحید طنین انداز شد


به مناسبت گرامیداشت هفته معلم

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، در آیینی " زنگ سپاس معلم " با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بافق در دبیرستان توحید نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ آیین "زنگ سپاس معلم "در آستانه روز معلم با حضور فرماندار بافق ، مدیرآموزش و پرورش ، بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان در آموزشگاه توحید آهنشهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیرآموزش و پرورش با تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری (ره) و خیر مقدم به مسئولان حاضر، از مدیران آموزشگاه های توحید و قدس به جهت برگزاری این برنامه تشکر کرد.

" قاسم زاده "  معلمان را قهرمانان جامعه دانست و تجلیل از معلمان را تکریم تعلیم و تعلم عنوان کرد.

در ادامه فرماندار بافق با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای معلم و دانش آموز،ب ا اظهار خرسندی از اینکه هر ساله به جایگاه و ارزش معلم افزوده می شود،گفت: خوشبختانه شغل معلم به یک جاذبه تبدیل شده است و امروز از شأن و جایگاه خاصی برخوردار است.

" زاده رحمانی " با بیان اینکه اگر زندگی هر فرد موفقی را بررسی کنید می بینید که وجود یک معلم بزرگ در زندگی سبب ایجاد انگیزه و رشد و شکوفایی او شده است ، اظهار کرد: یکی از آسیب هایی که امروز شامل حال ما شده، غفلت از دانشمندان بخصوص در عصر تمدن اسلامی است.

وی افزود: برخی از دانشمندان ما با علم خود اقدامات کاربردی در دوران خود انجام دادند که اکنون پس از گذشت قرن ها موثر و راه گشا است اما متاسفانه نام آن ها گمنام مانده است .

همچنین در این مراسم از معلمین و کادر آموزشگاه های توحید و قدس تجلیل بعمل آمد .

اجرای سرود ، دکلمه و … توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود .