نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رییس اداره آموزش و پرورش بافق : معلمان رسولان راستی و سفیران هدایت هستند.

رییس اداره آموزش و پرورش بافق : معلمان رسولان راستی و سفیران هدایت هستند.همزمان با هفته معلم همایش تجلیل از معلمان نمونه و پیشکسوتان فرهنگی شهرستان بافق روز گذشته با حضور "سید علی قریشی " معاونت سوادآموزی استان، " محمدی" رئیس اداره سنجش و ارزشیابی معاونت سوادآموزی اداره کل،  "حجت الاسلام سعادت فر " امام جمعه، "ابوالقاسم دهقان " سرپرست فرمانداری ، "سیدجواد میرجعفری" مدیر اداره آموزش و پرورش ، جمعی از مسئولین شهرستان و جمعی از معلمان و پیشکسوتان فرهنگی در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن گرامیداشت روز معلم و ابراز خرسندی در جمع طلایه داران حوزه تعلیم و تربیت اذعان کرد: معلمان رسولان راستی و سفیران هدایت هستند که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می سازد و خود لحظه به لحظه می سوزد تا دانش آموزان را به سوی کمال هدایت و رهنمون کند.

 میرجعفری تعداد معلمان تجلیل شونده در این برنامه را 150 نفر عنوان  و ادامه داد : تقدیر از مقام  معلم ، خاص هفته معلم نیست بلکه مربوط به همه زمان ها می باشد.

قریشی معاون سوادآموزی استان اصلی ترین برنامه را ریشه‌کنی بیسوادی عنوان کرد و اظهار داشت :  بافق باسواد ترین شهرستان استان یزد است که این نشان دهنده توجه به اهمیت علم و دانش در این شهرستان است .

وی افزود : هر جامعه‌ای که میخواهد مسیر رشد و تعالی را طی کند و همواره به سمت کسب رفاه بیشتر و ارتقاء کیفیت زندگی خود گام بردارد ، اولویت به سواد و سواد آموزی ضروری و حیاتی است.

 دهقان سرپرست فرمانداری بافق نیز در سخنانی کوتاه پیرامون مشکل زمین فرهنگیان اظهار داشت : پیگیری حل این مسئله انجام خواهد گرفت و امیدواریم با نشست با مسئولین مربوطه از جمله رییس راه و شهرسازی استان و شهرستان ، دستورات لازم صادر شود تا به یاری خداوند متعال در خود بافق نیز اقدام شایسته ای برای این عزیزان فرهنگی صورت پذیرد.