نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راهیابی سه دانش آموز نخبه قرآنی شهرستان بافق به مرحله کشوری

راهیابی سه دانش آموز نخبه قرآنی شهرستان بافق به مرحله کشوری به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق از راهیابی سه نفر از دانش آموزان قرآنی شهرستان  به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خبر داد.
میرجعفری با اعلام این خبر افزود: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی با توجه به شیوع کرونا  با تلاش وهمکاری مدیران، معاونین و مربیان پرورشی آموزشگاه ها و کارشناسان مسابقات به صورت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی برگزار شد.
وی ادامه داد :  این مسابقات در دو بخش آوایی و پژوهشی و در ۱۰ رشته ی(  تفسیر، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، احکام ، انشای نماز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ عمومی، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مداحی و اذان) برای دانش آموزان پسر و دختر برگزار و نفرات برتر شهرستان به مسابقات استانی راه پیدا کردند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش بافق خاطر نشان کرد: آثاردانش آموزان برتر شهرستان به مسابقات استان ارسال گردید که پس از داوری محمد صادق تفکری و سید محمد علوی  از دبیرستان نمونه امام رضا علیه السلام در رشته نهج البلاغه  و فاطمه برزگری از دبیرستان نمونه حضرت معصومه سلام الله علیها در  رشته احکام به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
مدیریت آموزش و پرورش، معاونت پرورشی و کارشناسی قرآن عترت و نماز  ضمن تبریک بابت افتخار آفرینی این عزیزان موفقیت و کسب بالاترین مدارج دنیوی و بهترین معارج اخروی را از خداوند منان مسئلت می نمایند.‌