نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راهیابی تیم شهرستان به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا

راهیابی تیم شهرستان به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا


مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق: تیم پایه ششم دبستان انقلاب به سرگروهی سینا پورشمسی بندرآباد به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا راه یافت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان از راهیابی تیم پایه ششم دبستان انقلاب به سرگروهی سینا پورشمسی بندرآباد به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا خبر داد.
وی ضمن اعلام این خبر  با اشاره به درخشش دانش آموزان شهرستان در مسابقات مختلف علمی  اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره لیگ علمی پایا همانند سال گذشته به‌طور مجازی و در سه روز از تاریخ 24 تا 26 فروردین برگزار گردید و مرحله نیمه‌نهایی و نهایی این مسابقات طبق تصمیمات ستاد کرونا برای برگزاری مسابقات به‌صورت حضوری یا غیرحضوری اعلام خواهد شد.
قاسم زاده بافقی در پایان تصریح کرد : با توجه به اینکه هدف از برگزاری این مسابقات پرورش روحیه مشارکت و تقویت رشته‌های علمی است امیدواریم دانش‌آموزان بافقی نیز بتوانند با کسب مدال‌های با ارزش ضمن افتخار آفرینی شهرستان ،  استعداد و توانمندی های خود را در سطح کشور به نمایش بگذارند.
لازم به ذکر است؛ این لیگ علمی برای دانش‌آموزان پایه‌های ششم ابتدایی و دوره اول متوسطه در یک رشته‌ واحد به‌عنوان علوم پایه متشکل از دروس ریاضی - علوم و در پایه دهم و یازدهم در رشته‌های علوم ریاضی، تجربی و علوم انسانی و لیگ علوم کامپیوتر و برنامه‌نویسی، پژوهشی و کارآفرینی در مقطع متوسطه اول مشترک در پایه‌های هفتم، هشتم، نهم و مقطع متوسطه دوم مشترک در پایه‌های دهم و یازدهم برگزار می‌شود.