نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار و گفتگوی نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با فرهنگیان

دیدار و گفتگوی نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با فرهنگیاننماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با فرهنگیان شهرستان به دیدار و گفتگو پرداخت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با فرهنگیان این شهرستان در سالن اجتماعات کانون شهید باهنر دیدار کرد و جمعی از معلمان به بیان کمبودها و مشکلات فرهنگیان پرداختند .

در ابتدای این جلسه " قاسم زاده "  مدیر آموزش و پرورش بافق ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و فعالیت های این مدیریت ، از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا در مجلس شورای اسلامی جهت برطرف نمودن مشکلات معیشتی معلمان ، بیمه تکمیلی و ... تلاش نمایند .

سپس جمعی از فرهنگیان به بیان پاره ای از مسائل و مشکلات از جمله : حفظ جایگاه و شان معلم ، بیمه تکمیلی ، درخواست امتیاز به فرزندان فرهنگی جهت استخدام در آموزش و پرورش ، پیگیری زمین مسکونی و ... پرداختند .

در ادامه این جلسه " محمدرضا صباغیان " ضمن پاسخ به سوالات  مطرح شده از سوی فرهنگیان ، به دیدگاه خوب و مثبت مجلس نسبت به موضوعات مربوط به آموزش و پرورش اشاره و به بیان برخی از مصوبات مجلس از جمله : پرداخت یک درصد از عوارض تمام دستگاه ها و شرکت های دولتی و انتفاعی وابسته به دولت به حساب آموزش و پرورش ، رایگان شدن حق انشعاب آب ، برق و گاز مدارس و ... پرداخت .