نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار معاونت آموزش ابتدایی استان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

دیدار معاونت آموزش ابتدایی استان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ صبح امروز بهادرزاده معاونت آموزش ابتدایی استان به اتفاق ابراهیمی رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی اداره کل و آذرفر کارشناس تکنولوژی و گروههای آموزشی اداره کل با مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان بافق در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان  ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی طرح ها و  فعالیت های آموزشی در سطح مدارس شهرستان تصریح کرد : شیوع بیماری کرونا شرایط آموزش مجازی را در کل کشور به وجود آورد که این موضوع خود باعث شد تا به مزایای آموزش مجازی در مقاطع تحصیلی پی برده شود.
وی کمبود نیروی انسانی در مجموعه آموزش و پرورش را در سال آتی جدی دانست و افزود: با توجه به آمار بازنشستگان در سال تحصیلی آتی مجموعه آموزش و پرورش به ویژه در مقطع ابتدایی با کمبود نیرو به صورت جد مواجه است که از اداره کل تقاضا داریم حتما به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
بهادرزاده معاونت آموزش ابتدایی استان نیز در این دیدار ضمن اعلام رضایت از فعالیت های معلمین استان در بحث آموزش ابراز امیدواری کرد که بتوانیم  با همراهی یکدیگر در تعلیم و تربیت فرزندان این استان گام های موثری برداریم .